Praktyczne wskazówki
dla młodych i ambitnych.

Dołącz do 1500+ młodych i ambitnych ludzi, którzy co wtorek otrzymują maila z najciekawszymi informacjami, pomysłami i poradami dotyczącymi rozwoju w młodym wieku, zarabiania, tworzenia projektów, zarządzania finansami czy psychologii marketingu.

Czym jest Startup Młodych?

Startup Młodych, to społeczność, wsparcie i edukacja w jednym. Innowacyjna przestrzeń rozwoju stworzona specjalnie dla ambitnej i przedsiębiorczej młodzieży. Startup Młodych zrzesza i kształci przyszłych przedsiębiorców, specjalistów oraz freelancerów. Jeśli chcesz wyjść poza schemat i zacząć świadomie kreować swoją przyszłość to Startup Młodych jest dla Ciebie.

Newsletter

Cotygodniowe maile o budowaniu biznesu, samokształceniu, nawiązywaniu relacji, walidacji projektów czy marketingu.

Społeczność

Pierwsza w Polsce społeczność zrzeszająca i wspierająca kompleksowo młodych oraz ambitnych ludzi.

Webinary on-line

Bezpłatne szkolenia, które odbywają się cyklicznie co czwartek na naszym YouTube. Prowadzą je eksperci Startup Młodych.

Akademia (wkrótce)

Platforma e-learningowa ucząca tego, czego na co dzień nie uczą w szkołach począwszy od zarządzania pieniędzmi do zarządzania firmą.

Zacznij świadomie kreować swoje życie tak jak oni

Trafiając na profil Janka Kapeli na Facebooku byłem mocno zaciekawiony. Zacząłem szukać co raz więcej informacji na jego temat. Aż w końcu się stało, kupiłem pierwszy e-book Janka, później następny. Książki były naprawdę interesujące i mocno mnie wciągnęły, więc z czasem postanowiłem dołączyć do Klubu Startupu Młodych, w którym nauczyłem się naprawdę wielu umiejętności, a także pogłębiłem swoje zainteresowania, które pomogły mi stworzyć swój pierwszy większy projekt. Jestem również bardzo zadowolony z wersji Klubu Premium, który pomógł mi otrzymać odpowiedzi oraz rozwiązań na wiele problemów.

Jakub Dudicz

Dołączając do Klubu Startup Młodych nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jednakże od czasu dołączenia trochę czasu już minęło. W Klubie poznałam niesamowitych ludzi w podobnym wieku oraz byłam na fantastycznym spotkaniu w moim mieście widząc się z niektórymi klubowiczami. W Klubie nauczyłam się tego, że nie można się poddawać i mimo trudności trzeba wstać, a także należy dążyć do swojego celu. Z webinarów wyciągnęłam dużo lekcji oraz wiedzy. Cieszę się bardzo iż natrafiłam na ten klub i mogłam do niego dołączyć. Bardzo polecam każdemu, kto chce wyjść poza schematy!

Wiktoria

Gotowy? Dołącz do newslettera!