Pierwsza w Polsce platforma
łącząca młodzież z ekspertami

Dołącz do społeczności ekspertów i praktyków, którzy sami kiedyś zaczynali, a teraz chcą podać rękę tym, którzy są na początku swojej drogi. Dołącz do premium, zyskaj bezpośredni kontakt do najlepszych ekspertów oraz praktyków na rynku i zyskaj przewagę.

Poznawaj

Bezpośredni dostęp do ekspertów z wielu branż

Poznaj najlepszych ekspertów na rynku. W premium znajdziesz specjalistę prawie z każdego tematu. Jeśli chcesz się skontaktować z danym ekspertem, to wystarczy, że wejdziesz w zakładkę eksperci i wybierzesz interesującą Cię osobę. Możesz napisać wiadomość prywatną, grupową lub też utworzyć post z pytaniem.

DOŚWIADCZAJ

Marzenia zamieniające się w realne projekty i biznesy

Dzięki temu, że masz dostęp do ekspertów z ogromnym doświadczeniem w swoich dziedzinach, jesteś w stanie zrealizować swój pomysł z pomocą jednego z nich unikając przy tym pewnych błędów i w efekcie gorzkiego rozczarowania. Pomoc i realne wsparcie kogoś z doświadczeniem, tym samym możliwość posiadania mentora to naprawdę rewolucja w rozwoju. W Klubie Premium masz to za równowartość biletu do kina, czy miesięcznej subskrypcji Netflix. Nie zmarnuj takiej szansy!

zarabiaj

Polecaj platformę i zarabiaj

Dołączając do Klubu Premium dostajesz również możliwość korzystania z programu partnerskiego. Dzięki Afiliacji SM stworzysz swoje dodatkowe źródło dochodu, w łatwy sposób odrobisz swoją inwestycję w abonament, ale co najważniejsze w praktyce nauczysz się sprzedaży w Internecie, marketingu, czy chociażby komunikacji z potencjalnymi klientami.

Opinie o Premium

Magdalena ZadroszKlubowiczka
Read More
Na początku byłam sceptycznie nastawiona zarówno do Janka jak i całego projektu, ale pomyślałam sobie co mi szkodzi zobaczę jak to wygląda i wtedy ocenię. Nie zawiodłam się na Janku, jest to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie, jaką podjęłam i bardzo się cieszę z tego powodu. Wiedzę, jaką tutaj znajdziesz jest naprawdę konkretna i główna część, czyli niesamowite osoby, od których możesz nauczyć się wielu rzeczy. Polecam gorąco każdemu, kto ma marzenia, ambicje lub chce osiągnąć sukces.
Mateusz MichalskiKlubowicz
Read More
W Akademii można poznać wielu ambitnych ludzi, którzy mają ciekawe zainteresowania i wizje. Jednak najlepsza jest wartość samego dołączenia do Akademii Startup Młodych. Masa godzin mastermindów, kilka szkoleń w miesiącu i indywidualna współpraca z Jankiem, z której jestem najbardziej zadowolony. Osoby, które prowadzą te wydarzenia mają duże pojęcie o biznesie, marce osobistej i tym podobnych tematach. Tak naprawdę uczymy się samych konkretów. Bardzo polecam każdemu.
Kuba NickiewiczKlubowicz
Read More
Do Startupu Młodych dołączyłem jako 17 latek w jego pierwszej odsłonie rok temu. Chodziłem na prawie wszystkie spotkania z przedsiębiorcami, przez co mały przedsiębiorca odpalił się również u mnie. Zacząłem szukać po Internecie najróżniejszych sposobów na zarobek i tak oto po 4 miesiącach znalazłem swoją niszę - e-commerce w której działam od 7 miesięcy do teraz. Osoby, które prowadzą te wydarzenia mają duże pojęcie o biznesie, marce osobistej i tym podobnych tematach. Tak naprawdę uczymy się samych konkretów. Bardzo polecam każdemu.
Bartek RaszplaKlubowicz
Read More
Wielkie dzięki że mogę być częścią społeczności która pozwala mi się rozwijać. Gdyby nie klub siedziałbym i myślał, że może kiedyś nauczę się czegoś co przyda mi się w przyszłości. Tutaj poznałem ludzi którzy zainspirowali mnie do działania teraz!
Wiktoria KucKlubowiczka
Read More
Dołączając do Klubu nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jednakże od czasu dołączenia trochę czasu już minęło. Poznałam tu niesamowitych ludzi w podobnym wieku oraz byłam na fantastycznym meecie w moim mieście widząc się z niektórymi klubowiczami. Nauczyłam się tutaj tego, że nie można się poddawać i mimo trudności trzeba wstać, a także trzeba dążyć do swojego celu. Z webinarów wyciągnęłam dużo lekcji oraz wiedzy. Cieszę się bardzo iż natrafiłam na ten klub i mogłam do niego dołączyć. Bardzo polecam każdemu, kto chce wyjść poza schematy!
Previous
Next

Platforma online

Poznawaj. Rozwijaj się. Twórz.

Dołączając do Klubu Premium otrzymujesz dostęp do dedykowanej platformy, która służy do kontaktowania się z ekspertami.

Mobilny dostęp.

Platforma Klubu Premium, to zarazem proste jak i skuteczne narzędzie do rozwoju. Platforma działa zarówno na urządzeniach desktopowych jak i mobilnych, dzięki czemu cały czas będzie w Twoim zasięgu.

Jedno miejsce. Wiele rozwiązań.

Dzięki platformie masz dostęp do wielu ekspertów. Możesz się z nimi skontaktować za pomocą postu, wiadomości prywatnej, czy też grupowej. Masz pełną dowolność, dzięki czemu rozwój staje się jeszcze prostszy. Na platformie znajdziesz również marketplace, za pomocą którego m.in. sprzedaż swoje usługi/produkty, znajdziesz wspólnika, inwestora czy chociażby pracę.

Intuicyjny interface.

Platforma jest podzielona na sekcje, dzięki czemu korzystanie z niej staje się jeszcze prostsze. Klikasz daną sekcje, tworzysz post i dzieje się magia. Platforma jest wzbogacona również o profile użytkowników, liderów oraz ekspertów. Swój profil możesz w wygodny sposób dostosować, dzięki czemu potencjalny inwestor, klient, czy partner znajdzie Cię w łatwy i przyjemny sposób, a to może oznaczać za każdym razem nową przygodę. Klub Premium, to zupełnie nowy wymiar networkingu i rozwoju.

Poznaj ekspertów

spotkania i szkolenia

Jedyne takie szkolenia
dla młodzieży w Polsce.

W każdy wtorek i czwartek odbywa się spotkanie z ekspertem. Nawet jeśli znasz dużo osób i tym samym uważasz, że Klub Premium staje się bezużyteczny, to spotkania online są tym elementem, dla którego warto dołączyć, ponieważ co tydzień poznajesz innego eksperta.

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Tak! Wykupując subskrypcję premium otrzymujesz 14 dni gwarancji. Nie spodoba Ci się? Zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji bez żadnych pytań!

wybierz swój plan

Nie ma na co czekać,
sprawdź co otrzymasz!

Klub Darmowy

0 Dożywotnio
 • Dostęp do grupy Klubu na Telegramie i Faceboku
 • Dostęp do platformy z ekspertami
 • 4 szkolenia grupowe z założycielem
 • 4 szkolenia grupowe z jednym z ekspertów
 • Dostęp do programu afiliacyjnego
 • Dedykowane zniżki dla Klubowiczów Premium

Klub Premium

39 Miesięcznie
 • Dostęp do grupy Klubu na Telegramie i Faceboku
 • Dostęp do platformy z ekspertami
 • 4 szkolenia grupwowe z założycielem
 • 4 szkolenia grupowe z jednym z ekspertów
 • Dostęp do programu afiliacyjnego
 • Dedykowane zniżki dla Klubowiczów Premium

Zdobądź dostęp do najlepszych ekspertów,
zobacz jak osiągnęli sukces i zacznij działać.

Masz 14-dniowy okres gwarancji. Zero ryzyka.

© 2021 Startup Młodych. Wszelkie prawa zastrzeżone.