Otwórz się na nowe możliwości.
Razem z Klubem Premium.

Klub Premium, to przede wszystkim kontakt z ekspertami i praktykami, którzy sami kiedyś zaczynali, a teraz chcą podać rękę tym, którzy są aspirującymi przyszłymi przedsiębiorcami, specjalistami czy artystami. Dołączając do Klubu Premium zyskujesz bezpośredni dostęp do ekspertów oraz ich wsparcie. 

Bezpośredni dostęp do ekspertów z wielu branż.

Klub Premium to idealna szansa byś zapytał ekspertów o to, czego potrzebujesz. W Klubie Premium znajdziesz specjalistę prawie z każdego tematu. Jak to zrobić? To bardzo proste! W każdy wtorek odbywa się mastermind z jednym z ekspertów, podczas którego w czasie rzeczywistym możesz  zadać dowolne pytanie. Jeśli chcesz się skontaktować z innym z ekspertów, to wystarczy, że na platformie wybierzesz interesującą Cię osobę i napiszesz do niej wiadomość prywatną lub też wiadomość grupową na czacie tematycznym. Możesz też utworzyć post z pytaniem w danej sekcji grupowej.

Marzenia zamieniające się w realne projekty i biznesy.

Jeśli masz jakiś pomysł, to Klub Premium z pewnością ułatwi Ci jego realizację. Dzięki temu, że masz dostęp do wielu ludzi w tym ekspertów z ogromnym doświadczeniem w swoich dziedzinach, jesteś w stanie zrealizować swój pomysł z pomocą jednego z ekspertów unikając przy tym pewnych błędów i w efekcie gorzkiego rozczarowania. Pomoc i realne wsparcie kogoś z doświadczeniem, tym samym możliwość posiadania mentora to naprawdę rewolucja w rozwoju. W Klubie Premium masz to za równowartość biletu do kina, czy miesięcznej subskrypcji Netflix. Nie zmarnuj takiej szansy!

Możliwość zarobku poprzez program partnerski.

Dołączając do Klubu Premium dostajesz również możliwość korzystania z naszych innych podprojektów w tym Afiliacji Startup Młodych inaczej programu partnerskiego. Dzięki Afiliacji Startup Młodych stworzysz swoje oddzielne źródło dochodu w dodatku pasywne, w łatwy sposób odrobisz swoją inwestycję w abonament Klubu Premium, ale co ważniejsze to w praktyce nauczysz się sprzedaży w Internecie, marketingu, czy komunikacji z potencjalnymi klientami.

Eksperci w Startup Młodych

Poznawaj. Rozwijaj się. Twórz.

Dołączając do Klubu Premium dostajesz dostęp do dedykowanej platformy. Platforma sprawia, że bycie w społeczności staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Mobilny dostęp.

Platforma Klubu Premium, to zarazem proste oraz skuteczne narzędzie do rozwoju. Platforma działa zarówno na urządzeniach desktopowych jak i mobilnych, dzięki czemu cały czas będzie w Twoim zasięgu.

Wiele możliwości w jednym rozwiązaniu.

Dzięki platformie masz dostęp do wielu ekspertów. Możesz się z nimi skontaktować za pomocą postu, wiadomości prywatnej, czy też grupowej. Masz pełną dowolność, dzięki czemu rozwój staje się jeszcze prostszy. 

Podział na sekcje i profile.

Platforma jest podzielona na sekcje, dzięki czemu korzystanie z niej staje się jeszcze prostsze. Klikasz daną sekcje, tworzysz post i dzieje się magia. Platforma jest wzbogacona również o profile użytkowników, liderów oraz ekspertów. Swój profil możesz w wygodny sposób dostosować, dzięki czemu potencjalny inwestor, klient, czy partner znajdzie Cię w łatwy i przyjemny sposób, a to może oznaczać za każdym razem nową przygodę. Klub Premium, to zupełnie nowy wymiar networkingu i rozwoju.

Platforma ma wszystko, czego potrzebujesz.

Za pomocą platformy możesz kontaktować się z innymi członkami społeczności Klubu Premium, ale przede wszystkim ekspertami i praktykami. Oprócz kontaktów możesz też wymieniać się doświadczeniami, pomysłami, czy chociażby tym, co warto obejrzeć lub przeczytać. Platforma jest również marketplace’em, w którym możesz znaleźć wspólnika, mentora, pracownika, czy inwestora. Poniżej listy z sekcjami znajdziesz również bezpośrednie linki do mastermindów, dzięki którym nic nie przegapisz.

Klubowicze o Klubie Premium

Magdalena ZadroszKlubowiczka
Read More
Na początku byłam sceptycznie nastawiona zarówno do Janka jak i całego projektu, ale pomyślałam sobie co mi szkodzi zobaczę jak to wygląda i wtedy ocenię. Nie zawiodłam się na Janku, jest to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie, jaką podjęłam i bardzo się cieszę z tego powodu. Wiedzę, jaką tutaj znajdziesz jest naprawdę konkretna i główna część, czyli niesamowite osoby, od których możesz nauczyć się wielu rzeczy. Polecam gorąco każdemu, kto ma marzenia, ambicje lub chce osiągnąć sukces.
Mateusz MichalskiKlubowicz
Read More
W Akademii można poznać wielu ambitnych ludzi, którzy mają ciekawe zainteresowania i wizje. Jednak najlepsza jest wartość samego dołączenia do Akademii Startup Młodych. Masa godzin mastermindów, kilka szkoleń w miesiącu i indywidualna współpraca z Jankiem, z której jestem najbardziej zadowolony. Osoby, które prowadzą te wydarzenia mają duże pojęcie o biznesie, marce osobistej i tym podobnych tematach. Tak naprawdę uczymy się samych konkretów. Bardzo polecam każdemu.
Previous
Next

Klub Premium, to coś więcej niż kontakty i współprace.

W każdy wtorek i czwartek odbywa się mastermind. Nawet jeśli masz dużo kontaktów i uważasz, że Klub Premium Ci się nie przyda, to mastermindy są tym elementem, dla którego warto dołączyć, ponieważ co tydzień poznajesz innego eksperta. Takie spotkanie na własną rękę wiąże się z dużymi kosztami, a w Klubie Premium masz to za równowartość biletu do kina. Nie przegap takiej okazji!

Nie ma na co czekać,
sprawdź co otrzymasz!

Klub Darmowy

0 Dożywotnio
 • Dostęp do grupy Klubu na Telegramie i Faceboku
 • Dostęp do platformy do spotkań z ekspertami
 • Udział w 4 spotkaniach online z założycielem
 • Udział w 4 spotkaniach online z ekspertem
 • Dostęp do programu afiliacyjnego
 • Dedykowane zniżki dla Klubowiczów Premium

Klub Premium

39 Miesięcznie
 • Dostęp do grupy Klubu na Telegramie i Faceboku
 • Dostęp do platformy do spotkań z ekspertami
 • Udział w 4 spotkaniach online z założycielem
 • Udział w 4 spotkaniach online z ekspertem
 • Dostęp do programu afiliacyjnego
 • Dedykowane zniżki dla Klubowiczów Premium

Startup Młodych © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone